sobota, 8 czerwca 2013

Tylki cukiernicze - wzory


Czasami nachodzi nas ochota na coś słodkiego - muffinkę, babeczkę ... Lub też jak było to w moim przypadku nadchodzi festyn szkolny i jest potrzeba upieczenia muffinek. Czas zakasać rękawy i zabrać się do pieczenia. Efekt smakowy okazał się co najmniej zadowalający. I nadszedł czas na efekt wizualny, czyli ozdabianie. Muffiny z coca colą zostały ozdobione kremem maślanym (biały i niebieski), a biszkoptowe lukrem, żelkami i kolorowym cukrem.I tak pojawił się pomysł zaprezentowania kilku wzorów przy użyciu różnych tylków cukierniczych. 
Na zdjęciu zaprezentowano dwa rozmiary tylków. Nie oznacza to, że uzyskamy tylko dwa wzorki. Nic bardziej mylnego. Jak widać powyżej można uzyskać różne kształty - wyższe, stożkowate lub niższe, bardziej płaskie. Wystarczy odpowiedni przytrzymać rękaw z tylkiem - nisko, blisko babeczki bądź wyżej, unosząc go podczas dozowania kremu.

Cztery rozmiary tylków, a tym samym sporo możliwości. 


Kolejny rodzaj tylków. Możemy dzięki nim uzyskać delikatne kwiatki. 


I ostatnie dwa rodzaje tylków - pierwszy półokrągły (efekt to trzy górne wzorki), a drugi jednostronnie karbowany (efekt dwa dolne paski)


Tylki cukiernicze 26/1, Kitchenform
cena produktu: 62,00 PLN
Końcówki ozdobne do rękawów cukierniczych, tylki cukiernicze 26 szt. + 1 pierścień
Niezastąpiony dla każdej Pani Domu.
Prosty i niezwykle skuteczny sposób na efektowne ciasta, torty, muffiny, jajka i kanapki..........Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...