czwartek, 20 czerwca 2013

Kuchenne dodatki na upalne dniNa zewnątrz lato, pomimo iż kalendarz wskazuje jeszcze wiosnę. Długo czekaliśmy na ciepłe dni - spragnieni słońca i ciepła. Teraz dostosowujemy się do bieżącej aury i zmieniamy nasz tryb funkcjonowania. Chętnie wychodzimy z domu, spacerujemy, a potem zmęczeni upałem zasiadamy na balkonach, tarasach, spotykamy się z przyjaciółmi, grillujemy. Szukamy ochłody.
I tak dochodzimy do pierwszej inspiracji - szklanki na piwo marki Vialli-Design. Szczególna propozycja dla amatorów piwa oraz osób poszukujących pomysłów na letni prezent.
 
Kolejny pomysł, to przeźroczyste szklanki z podwójnymi ściankami tej samej marki. Podwójne ścianki to dwa plusy - ciekawy wygląd oraz komfort dłuższego utrzymania odpowiedniej temperatury napoju. Stanowią one efektowną propozycję do serwowania kolorowych napojów.  
Co podać - sok owocowy, napój gazowany czy trójwarstwowa kawa latte ? Ja wybieram latte, oczywiście mrożone.

Chcemy podać większą ilość napoju. Nic prostszego - potrzebna będzie karafka. Vialli-Design proponuje do wyboru kilka wzorów o rożnej pojemności oraz nieco odmiennej funkcjonalności.  Mogą być wyposażone w pojemnik na lód, mogą posiadać system dry-free zapobiegający kapaniu lub przykrywka może służyć za podręczny pojemnik za lód.
Pozdrawiam
Iwona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wystąpił błąd w tym gadżecie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...