środa, 25 września 2013

Klipsy do zamykania torebek - małe, niepozorne a bardzo praktyczne.

Codziennie działamy w kuchni, sięgamy po różne produkty, korzystamy z nich i pozostałość odkładamy z powrotem do szafki. Wtedy pojawia się pytanie jak je przechowywać, aby jak najdłużej zachowały świeżość. Czasami jest potrzeba hermetycznego zamknięcia, innym razem wystarczy tylko zamknąć sypkie produkty, aby się nie rozsypały.
Produkty mogą występować w pojemnikach z tworzywa i wówczas możemy je ponownie zamknąć. Ale są i inne formy opakowań - torebki papierowe czy opakowania foliowe. One najczęściej po otwarciu sprawiają nam najwięcej problemów. Wówczas warto sięgnąć po jakaś formę ich zamknięcia. Z pomocą przychodzą klipsy Twixit. Szwedzki produkt, który wytrzymuje 1mln cykli otwarcia. Dostępne są w kilku zestawach różniących się przede wszystkich długością - 11cm, 6cm czy też 4cm. Występują w zestawach jednorodnych (klipsy o tej samej długości) lub mieszanych (klipsy o rożnej długości). 
Wszytko zależy od naszych potrzeb. Warto zaglądnąć do szafek kuchennych i sprawdzić jak wyglądają obecnie nasze torebki z mąką, płatkami śniadaniowymi czy też inne opakowania.
 
Często w trakcie pracy w kuchni pozostają nam różne produkty w małych ilościach. Jeśli je odłożymy luzem do szafki, spiżarni czy lodówki, to mogą łatwo się rozsypać. Natomiast po włożeniu do woreczka czy też torebki i zamknięciu klipsem będą bezpieczne.
Klipsy stanowią bardzo praktyczny gadżet kuchenny. Polecam je i sama używam.

Pozdrawiam
Iwona


 
cena produktu: 6,99 PLN

W komplecie znajduje się aż 6 klipsów o bardzo uniwersalnej długości- 2x11cm oraz 4x 6cm w kolorach białym i zielonym i błękitnym. Jeśli raz zaczniesz ich używać nie będziesz mógł przestać. To jeden z najbardziej praktycznych przedmiotów w kuchni. Zajrzyj do szafek i sprawdź czym teraz zamykasz zioła, mąkę, płatki śniadaniowe czy też inne otwarte torebki.

Klipsy 4 szt. 11cm, białe, pomarańczowe, Twixit!
cena produktu: 7,99 PLNW komplecie znajdują się 4 klipsy o bardzo uniwersalnej długości- 11cm w kolorach białym i pomarańczowym. Jeśli raz zaczniesz ich używać nie będziesz mógł przestać. To jeden z najbardziej praktycznychKlipsy 10 szt 4cm, żółte i białe, Twixit!
cena produktu: 5,99 PLN

W komplecie znajdują się 4 klipsy o bardzo uniwersalnej długości- 11cm w kolorach białym i pomarańczowym. Jeśli raz zaczniesz ich używać nie będziesz mógł przestać. To jeden z najbardziej praktycznych

3 komentarze:

 1. Mamy, używamy i polecamy :)
  Sprawdzają się genialnie nie tylko w kuchni

  OdpowiedzUsuń
 2. mam je i faktycznie są super, wiem, że w ikei sa tanie

  Pozdrawiam!
  http://sierotkamarysiawkuchni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...