niedziela, 10 sierpnia 2014

Letnie orzeźwienie, czyli kuchenne gadżety dla ochłody!

Letnia pogoda dopisuje nam. Chociaż czasami daje nam się odrobinę we znaki. Lubimy ciepło, ale i przed nim się chronimy. Taka już nasza ludzka natura, zawsze mamy jakieś ale. Na całe szczęście jest wiele sposobów, aby sobie umilić lub też złagodzić ten czas. Ja należę do wielbicieli ciepła i lato mogłoby dla mnie trwać cały rok. No może na zmianę z wiosną:)
Ale przejdźmy do tematu upałów. Każdy ma swoje sposoby na radzenie sobie z nimi. I bynajmniej nie chodzi o zamknięcie się w domu i przeczekanie:) Są zdecydowanie ciekawsze i przyjemniejsze sposoby, takie małe "umilacze". W tym temacie mam dla Was 3 ochładzające gadżety. Zaczynamy prezentację!!!

Pierwszy to połączenie ochłody i tego co w lecie lubimy najbardziej, czyli lody - ZESTAW FOREMEK VULCANO POPS marki Prepara. Dzięki niemu można przygotować lody lub sorbety. W zestawie znajdują się 4 foremki składające się z pojemniczków i kolorowych uchwytów. Całość wykonana z tworzywa sztucznego. Przygotowane lody czy też sorbet nakładamy do pojemniczka, po czym umieszczamy w nim uchwyt wyposażony w szpatułkę. 

Kolorowo, zabawnie i na pewno smakowicie. Dużo zabawy dla dzieci lub dorosłych, a na koniec pyszna degustacja. I oczywiście nie zapominamy, że jest to pole do popisu dla wyobraźni w komponowaniu smaków i kolorów, czyli coś w sam raz dla fanów kuchennego szaleństwa.
Druga propozycja to ZESTAW 4 KULEK DO FANTAZYJNYCH MAXI KULEK LODOWYCH. Jest to kolejna propozycja marki Prepara, której warto poświęcić uwagę. Była już o nich wcześniej nowa w Strefie (post źródłowy TUTAJ). Dzisiaj w ramach przypomnienia kilka słów. Najważniejsze to ich rozmiar - otrzymujemy kulki o średnicy 5,7cm, czyli całkiem sporo. Możemy mrozić po prostu wodę lub też pobawić się z sokami, herbatą, kawą czy też innymi napojami. A kolejny krok to zastosowanie różnych dodatków - owoce, jadalne kwiaty czy też zioła. Efekt zapewniony!!!
Dlaczego wybrać takie duże kulki? Sprawa jest prosta - nasz napój będzie chłodzony przez długi czas. I jeszcze te walory estetyczne:)

Trzeci gadżet to miły powrót do lodów. Tym razem proponuję PUCHARKI DO LODÓW marki Vialli-Design. Delikatne i lekkie, a do tego przyciągają oko kolorami. Wykonane są z akrylu. Idealne zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Zdecydowanie staną się kolorowym akcentem na stole. 
A co będziecie w nich serwować, to już pozostawiam Waszej wyobraźni:) Ja wybieram lody z bitą śmietaną i owocami!!!
I jeszcze jedno - wkrótce oferta pucharków powiększy się o kolejne kolory:)


Foremki do lodów i sorbetów VULCANO POPS - 4 szt.
Cena: 48,00 zł

Zestaw 4 foremek do lodów i sorbetów "ice pops" z kolorowymi uchwytami...


Foremki do lodu KULKI - 4 szt.
Cena: 58,00 zł

Oryginalne, zabawne i praktyczne, pomogą stworzyć niepowtarzalne kompozycje na stole...Pucharek deserowy 180 ml , 3 kolory,  Livio Vialli Design
Cena: 11,90 zł

Nowoczesne, kolorowe pucharki deserowe Livio marki Vialli Design. Pucharek został wykonany z najwyższej jakości akrylu. W pucharku można serwować pyszne desery...


Pozdrawiam\
Iwona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wystąpił błąd w tym gadżecie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...